Andropharmia Slim - Doplněk stravy pro zdravé hubnutí

Problémy s nadváhou a celulitidou trápí velké procento populace. K efektivnímu hubnutí napomáhá přírodní doplněk stravy Andropharmia Slim, který je díky přítomnosti přírodních látek bezpečný a prokazatelně účinný. S produktem mám obecně velice dobré zkušenosti a výsledky. Níže jsem pro vás připravila menší porovnávní s jinými produkty na hubnutí. Žádný další neobsahuje tak komplexní složení přírodních látek.

Proč Andropharmia Slim?

  • zdravé hubnutí bez jojo efektu a bez omezování se v jídle
  • bez nákladů na posilovny, bez nutnosti dalšího cvičení
  • zaručené a vyzkušené účinky
  • trvalé zhubnutí pro atraktivní vzhled
  • zlepšení celkového zdravotního stavu

Kde koupit?

729 Kč
Původní cena: 900 Kč

TIP: Použijte náš slevový kód "slim100" a dostanete další slevu 100 Kč.

Přírodní látky Caralluma, Chaluha bublinatá či Garnicia kambodžská

Andropharmia Slim napomáhá hubnout rychle a efektivně. Působí kladně na zrychlení metabolismu, který si tak snadněji dokáže poradit s odbouráváním tukových buněk. Má pozitivní účinky také na zlepšení celulitidy. Hubnutí s tímto přípravkem je zdravé, rychlé a bezpečné. Člověk se při užívání Andropharmia Slim nemusí obávat takzvaného jojo efektu. Stoprocentně přírodní látky, jako jsou Caralluma, Chaluha bublinatá či Garnicia kambodžská regulují nadváhu a zamezují trvalému ukládání tuků v těle.

Moje hodnocení: 5 hvězd

Díky jedinečné součinnosti pěti přírodních látek se jedná o komplexní doplňek stravy pro snížení hmotnosti, odbourání tuků a navození pocitu sytosti s travlými účinky. Na českém trhu se jedná o jedinečný produkt. Pokud trpíte mírnou nadváhou, bude tento doplněk stravy dostačující pro správné nastartování a zrychlení metabolismu. Při větší obezitě to však bude chtít trochu pohybu a důraz na dodržování správné životasprávy. V takovém případě doporučuji poradit se s výživovým poradcem.

Jak to funguje?

Caralluma dokáže regulovat hladinu krevního cukru, díky tomu je přípravek vhodný také pro diabetiky, kteří mají v nadváhou obecně větší problémy. Chaluha bublinatá zase obsahuje jód, který zlepšuje činnost štítné žlázy, jejíž správná funkčnost má na snižování tělesné hmotnosti zásadní vliv. Garnicie kambodžská slouží k navození pocitu sytosti i při nižším příjmu potravy. Tuky jsou tak organismem využívány mnohem efektivněji a nedochází k jejich zbytečnému ukládání a tím následně ke zvyšování tělesné hmotnosti.

Recenze a zkušenosti


Složení

Čaj Oolong, Čajovník čínský (extrakt), Caralluma, Chaluha bublinatá, Chrom pikolinát, Garcinie kambodžská (extrakt), Presličky rolní (extrakt), želatina, kyselina stearová, celulóza.

Poradna zdravého hubnutí - poraďte se s výživovým poradcem!*

* Cena úvodní hodiny v poradně je 400 Kč.

Náš tip: čtěte magazín o hubnutí, kde se dozvíte jaké jsou možnosti diety.

Podobné produkty - alternativy

Alli

Alli

Volně prodejný lék na bázi účinné látky orlistat, která zabraňuje vstřebávání tuků v tlustém střevě až o 30%. Pro správnou účinnost látky je zapotřebí dodržovat správnou životosprávu a notnou dávku pohybu. Jedná se tedy spíše o komplexní hubnoucí program, kde je třeba zapojit vlastní píli.

Cena: 1119 Kč

Moje hodnocení: 5 hvězd

Obezin

Obezin

Obezin je doplněk stravy, který navozuje pocit sytosti a snižuje chuť k jídlu. Funguje na bázi zpomalení trávicího procesu a jídlo tím pádem v žaludku vydrží déle. Po vysazení tablet ovšem může dojít k jojo efektu a ztracená kila záhy naberete zpět.

Cena: 777Kč

Moje hodnocení: 5 hvězd

Výrobek můžete zakoupit zde.

100% Acai Berry

Acai

Acai Berry pomáhá při hubnutí a snižování škodlivého cholesterolu. Je bohatým zdrojem antioxidantů, posiluje imunitu, dodává energii a vitalitu. Jedná se však spíše o doplňek k jiným lékům na hubnutí. Pro žádaný efekt je třeba kromě jiného dodržovat správnou životasprávu a pravidelný pohyb.

Cena: 475Kč

Moje hodnocení: 5 hvězd

Výrobek můžete zakoupit zde.

Nakupujte nyní v akci!

Androparmia Slim